Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan autókat mondani...

Tudnátok olyan autókat mondani ami hasonlít kinézetre a Ford Mustang Fastback-ra vagy a Fiat dinó ilyesmik?

Figyelt kérdés
Ezek a kocsi tipusok nagyon tetszenek nekem de túl drágák meg a dinót nem is lehet Mo.-n találni :/

2013. febr. 8. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Skoda 120 :D
2013. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Például a Trabant.

Nagyon hasonlít, annak is négy kereke van, meg motorháza, ablakai, és még az ülései is vannak. Ugyanannyi pedálja van, ugyanolyan elrendezésben. Sőt, a kormánykerék is pont olyan kerek!

Hát kell ennél több hasonlóság?

2013. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ford mustang fastback replica
2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Spec a Fiat dino-ra az elölről hasonlít az A manta, de nem olyan erős de azért az is ritka de nem annyira
2013. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

skoda 100 rapid, a vonalvezetése ennek is olyan, persze az arányai azért nem teljesen...


[link]

2013. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi de én nem ilyen ócskákra gondoltam valmivel jobbakra :D
2013. febr. 10. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
hát megnyugodhatsz, hogy a mustang fastback sem sokkal különb műszaki kivitelezésében, annyi hogy nagyobb, nagy motor van benne és kifújt...
2013. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha azt tudom mert már ültem benne csak ha én vennék egy olyat akkor én azt tuningolnám meg fejleszteném.
2013. febr. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!