Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr50 vihuteses kibir...

Aprilia sr50 vihuteses kibir egyhuzaamba 70-80kmes utat atlag 70-75os tempoval?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

70-80-vagy akár 100 km-t is könnyedén kibír egyhuzamban,

ha van közbe hegy, akkor azon nem tud 75-el fölmenni,

2013. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Simán kibírja. (azért kérdés kiírásnál átnézhetnéd a szöveget... )
2013. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a motorod állapotától függ, ha sz*r állapotban van a blok, akkor 10 km után is beragadhat a henger.
2013. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Háát most pontozzatok le nyugodtan de Aprilia blokk ide vagy oda de én nem kínoznám meg így, az egy trabantnak is elég túra nemhogy egy kismotornak.
2013. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer valószínőleg kibírná. De tapasztalatból nem ajánlom!

8000km alatt motorilag szinte teljesen leamortizálódott 50-es motorom, mert hülye voltam (na meg nem is értettem hozzá, pl. nem tudtam, hogy be kell járatni, hidegbe bemelegíteni... Sajnos ezen dolgok szükségességét a szervízben kellett megtudnom), és nagyon sokat használtam nyélgázon, akár melegítés nélkül. Nem vagyok büszke rá é egyáltalán nem érte meg. Ha csak nem siess, közlekedj nyugisan :) Tudom, hogy ez 50-es motorral nem olyan egyszerű, mert nyélgázon (se) megy úgy, mint a nagyok nyugisan, de próbált meg, megéri :) Ja, és én is egy Minarelli AM6-os blokkot vágtam tönkre :/

2013. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!