Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb es megbizhatobb...

Melyik a jobb es megbizhatobb motor? 1.9-es TDI motor (VW) 116 vagy 130 loval? Ez az elnyuhetetlen motor?

Figyelt kérdés

tapasztapasztalatok, halottak, fogyasztas erdekelne meg szervizeles annak lehetosegei es koltsegei?

en euro3 motort neztem, 200-2005 kozott


2013. febr. 14. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te tetted fel az alábbi kérdést is akkor bocsi, ha nem, akkor olvass bele, bár nem sok magyarázattal szolgál.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__399..

2013. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem nem en tettem fel a kerdest, es salynalom hogy nem kutattam tovabb, de szerintem az elobbi cikkbol sem derult ki sok minden

en VW Sharan-t szeretnek venni, es nem szeretnek sokat a szervizben ulni, meg vagyonokra sem tankolni

2013. febr. 14. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a motor mindkettő, a 131 lovasban is csak a szoftver más. Ez még nevezhető elnyűhetetlen motornak, de sokan azt mondják, hogy a PD elemek meg szokták adni magukat. Én ezt még nem tapasztaltam, pedig már hajtottam egy már ilyen motorral szerelt autót.
2013. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!