Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi egy motor festése?

Mennyi egy motor festése?

Figyelt kérdés
Fiam a barátja robogójával elesett.A motor egyik oldalán a festés megsérült,így festeni kellett. A srác most 50 000 Ft-ot kér a javításért.Én egy kicsit sokallom ezt az összeget.Szerintetek reális az ár ?
2009. szept. 7. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Jó kérdés! Ha metál festéket használt az 20-30 ezer forint is van egy liter. Ha tényleg átfestette az egészet és kiváló munkát végzett, picit én is drágállanám de lehet hogy kérnek annyit.
2009. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm fényező maximum 20 000Ft-ot mondott de ha törött az idom azt hegeszteni kell de sztem 30 000Ft-nál többe nem nagyon kerülhet
2009. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy 20-30 000-re saccolom.

Egy liter festékkel 5x le tudnák fújni.Egyébként úgy tudom idom nem sérült,csak a festés.

2009. szept. 7. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Egy kocsi lökhárítóját festik kb 20.000ért.

Simsont pedig 3000ért lefújják.

50.000 nagyon sok, max 20at adj festésért, de gondolom nem kell az egész motort festeni csak azt az idomot mert akkor még kevesebb. Egy kompresszorral is le tudod fújni nem kell ahoz autófényező.

2009. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!