Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 3-as kupét (e46) vennék....

BMW 3-as kupét (e46) vennék. A fogyasztás valamint a megbizhatóság nagy hatással lesz a választásomra ezért a 320i a felső határ. Négyféle motor között vacilálok.20i,20d,18i,18d. Melyik szerintetek a problémamentesebb választás?

Figyelt kérdés
fogyasztás szervizelés szempontjábol
2013. febr. 24. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a 320d -t venném. nem sokkal nagyobb a 20 mint a 18, de az a kevés köbcenti is sokat jelent néha, ráadásul fogyasztásban sem sokkal több, szinte elhanyagolható.

..bár 2000ccm alatt/körül nem olyan nagy a fogyasztás különbsége a benzin és dízel közt, de a benzines akkor is többet fogyaszt. példának csak annyit h nekem van egy 2.4 Audi A6, szomszédnak meg egy 525d, az enyém 3 literrel többet eszik. :/

2013. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a megbízhatóságról meg csak annyit hogy ezek a régebbi kiadások még egyszerűbben lettek összerakva, kevesebb a lehetőség a meghibásodásra mint a mindenféle elektronikával telepakolt újabbak, vagyis ha olyat fogsz ki ami nincsen széthajtva és vigyázol rá akkor nem sok gondod lesz a szervizre.
2013. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20i. hat henger, jó teljesítmény, igaz többet fogyaszt de nincs benne se porlasztó se turbó, ami elég sokba kerül ha cserélni kell. nem beszélve a többiről. 20i pedig elég sportos, diesel annyira nem, annak viszont sok a nyomatéka.
2013. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj a 20i vel, hogy varosban 12 litret meg eszi lazan. ezt en nem mertem de, az olvasottak alapjan ezt latom.
2013. febr. 25. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:

dehogy eszik meg annyit. nekem 18i van és 10l alatt van városban, 8,5 az átlagfogyasztásom. de inkább vállalnék be olyan +1 litert +30 lóért cserébe :)


[link]


jobb fent látható a nagy átlag. középtávon van 10l átlagnál. Ennyit fogyaszt egy 150 lovas 6 hengeres, cserébe élmény vele menni, jól ugrik és a porlaszókért, turbóért sem kell aggódni. ha utazol vele nagyon sokat, pláne, és akkor a többletfogyi se gond ezek miatt.

2013. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!