Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy kis polski?

Mennyit fogyaszt egy kis polski?

Figyelt kérdés

Most készülök venni második kocsinak, és mindenki mást mond. Több kereskedő azt mondta, hogy olyan 4-5 között, a barátaim meg azt mondták, hogy vigyázzak, mert 8-10 között, hogy leeszi majd a hajamat is.

Nos, akkor mi az igazság? Mondjuk a 8-10-et túlzásnak érzem, ennyit a kétütemű wartburgom evett, húztam is utána a benzinkutat, de már eladtam, mert nem bírtam. Most nem akarom még egyszer ugyanezt, de azért választottam a kis polskit, mert annyira csepp, hogy a kereskedők szerint ez fogyaszt a legkevesebbet.

Van már egy suzuki swiftem, az 6-7 körül eszik, nem lenne baj, ha még ennyit sem enne a polski, hiszen csak másodautó lenne.


2009. szept. 11. 10:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
6-7 litert.
2009. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Hello! Valószínű hogy 7-nél megáll a fogyasztása, 650ccm. De neharagudj, valahogy nem tudnál mást venni:)? Úgyanúgy át kell íratnod az a kompresszort. Már 200 ezerért ahhoz képest olyan autók vannak, és kínlódni vele hogy valahogy átmenjen vizsgán! Valami Maruti vagy akármi, légyszi ne vegyél már kompresszort bajnak!
2009. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Marutira gondoltam én is, de haveromnak marutija van, és annyi marutibetegség jön ki rajta, hogy nem merek venni. Van, hogy félévig is áll neki a kocsi, mert nem kapni hozzá megfelelő alkatrészt, baromi nehéz a csináltatása. Hmm. De akkor mit tudnék venni ilyen száz körül?
2009. szept. 11. 10:54
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
ötből elmegy.
2009. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
trabantot, skoda 105-120 ezek se esznek sokat...
2009. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Trabit nem akarok, mert közel van a tank a motorhoz. Skoda mennyit eszik?
2009. szept. 11. 11:00
 7/29 anonim ***** válasza:
12%
Hol a p*csába van közel a tank a motorhoz a trabantban?! Ugyanaz mint a Polo, jobbhátsó kerék mellett a tank elöl a motor, mást meg már nem is tudnál venni mint 1.1-est. Mi a frászér akarsz te egy ilyen polák trágyakupaccal erőlködni?!
2009. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
De mondok én valamit, a polákban a 2 legtávolabbi pont közelebb van mint ahogy a Trabiban a tank meg a motor van, apafej. Buzukis s*ggfej :D
2009. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Utolsónak: max buzukis p.csa lehetek, mert lány vagyok. :-) 24/L
2009. szept. 11. 11:45
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
A két ütemű trabiban valóban a motortérben helyezkedik el a 26literes üzemanyag tank.
2009. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!