Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy kis polski?

Mennyit fogyaszt egy kis polski?

Figyelt kérdés

Most készülök venni második kocsinak, és mindenki mást mond. Több kereskedő azt mondta, hogy olyan 4-5 között, a barátaim meg azt mondták, hogy vigyázzak, mert 8-10 között, hogy leeszi majd a hajamat is.

Nos, akkor mi az igazság? Mondjuk a 8-10-et túlzásnak érzem, ennyit a kétütemű wartburgom evett, húztam is utána a benzinkutat, de már eladtam, mert nem bírtam. Most nem akarom még egyszer ugyanezt, de azért választottam a kis polskit, mert annyira csepp, hogy a kereskedők szerint ez fogyaszt a legkevesebbet.

Van már egy suzuki swiftem, az 6-7 körül eszik, nem lenne baj, ha még ennyit sem enne a polski, hiszen csak másodautó lenne.


2009. szept. 11. 10:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%

Normál esetben anank a retek 15 éves sutyinak az eltartása kellene annyiban lenni int egy második autó amit elvárna manapság az ember, meg kb annyit is ér, de ha ennyire nem bírsz egy retek autót akkor nem tom h minek egyből 2 belőle, akkor már adtad volna el a francba a sutyit, mert annak nem szabadott volna jelentős összeget elvinnie, csak ha baleknak néznek vagy annyira retek, de akkor meg pláne hamar el kell passzolni, az tökéletes lenne mindennaposnak is, felesleges őrizgetni mert csak álltában rohad.

Csak az utcában van ilyen vén targacsból 5 db, az utcán tartják mióta lejött a szalagról, és mégse költöttek rá filléreknél többet, persze rohad is mind rendesen. Szerintem hülyeség volt még egy pénznyelőt tarhálni, a reszi elviszi az egészet amit a másikra mindennapos mellett költenél, aztán akkor még a közelébe se jön még a swiftnek se, pedig az is egy alja kocsi. És a legnagyobb vicc h még többet is fogyaszt feleakkora dinamikával LOL!!

Nemsoká 2 sz*rt vihetsz évenkénti műszakira...

2009. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyire aggódsz, de az enyém nem rohad, mert többek közt az egyik az volt, hogy küszöböt cseréltettem rajta kétszázezerért+alváz teljes javítása+alvázvédelem minden ősszel, és azóta garázsban tartom, hogy megvettem. A polski a nyúzós, azt kint merem hagyni, javítása fillér. Nekem így jó.
2009. szept. 13. 23:36
 23/29 anonim ***** válasza:
23%

Mennyiért cseréltettél te 2 sz*ros küszöböt, te láma?! Hát kb abból meg a meglévő árából már akár autónak látszó tárgyat is vehettél volna, komolyan szeretem az ilyen alakokat akiket ennyire be tudnak palizni.

A cserébe kb ennyiért egy telibefényezés is belefért volna...

2009. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Utolsónak: légy szíves, fogd vissza magad.
2009. szept. 14. 17:26
 25/29 Brain Storming ***** válasza:

A kérdezőnek:


Én két polskit használtam el, a fogyasztása sose ment 6 fölé, csak télen volt akörül.


Maximálisan meg voltam vele elégedve, tökéletes városi autó, és akár országjáró is, ha nem száguldozni akar vele az ember, hanem nézelődni.


Trükközni főleg télen lehetett vele:)


Mindenkinek ajánlom - én is most váltok vissza kispolákra az életgyilkos, szalonból vásárolt Daewoo Matizról...

2010. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Matizzal? Én szuper kis városi autónak tartom, épp most készülök venni!
2010. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Brain Storming ***** válasza:
A Matiznak ugyan szép panorámaszélvédője van, de akkora holttere, mint a ház - a kanyarokban egyszerűen be kellett dőlni, h az ember lássa, h merre kanyarodik, és h van-e vmi előtte. nekem állandóan volt egy parám, h a holtterébe egyszer belép vki
2010. nov. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ja ha csak ez a baja...nekem ez nem szempont.
2010. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én nekem föld úton 50 km-en 20-at eszik
2018. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!