Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra 1.4 benzin. Szétolv...

Opel astra 1.4 benzin. Szétolvadt a rotor benne. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve volt a rotor cserélve elosztófedelestől, mindenestől.

Sokáig ugy jártunk vele hogy nem egyforma gyertyákkal.

Ez okozhatta a hibát?

Vagy pont ennek ellentéte, hogy kb 200 km rel ezelőtt kapott az autó 4 vadiúj 4 pólusú gyertyát.

Az érdekel, hogy mi miatt lehetett ez, hogy szétolvad, széresik egyszerűen darabokra a bakelit rotor?



2013. márc. 5. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyertya szerintem nem okozhat ilyet!Ha van benne trafó akkor az halt meg szerintem.
2013. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van benne trafó, de működik, meg eddig is működött az autó.
2013. márc. 5. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Négypólusu nem belevaló, ilyennel ne is próbálkozz. Gyengébb szikrát tud generálni, mert nem tud egy helyre koncentrálódni az ív.


Nem tudom van-e köze hozzá, mindenesetre vegyél normális belevaló gyertyákat és cseréld le az elolvadt alkatrészeket. Első körben...

2013. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kicseréltem, működik az autó most.

csak azt nemtudom hogy ez mitőll olvadhatott szét benne...:/

csak a trafó miatt? mert akkor hosszutávon az is cserés lesz...

2013. márc. 6. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
höterhelés sokat számit,idönként a rotort is tisztitani kell,de ami a legjobban dominál ,hogy gyári vagy kisipari termék
2013. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!