Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Varosban melyik valto egyseg...

Varosban melyik valto egyseg a jobb/hasznosabb? manualis valto, vagy egy automata DSG?

Figyelt kérdés
melyik fogyaszt kevesebbet, hasznalja jobban a fokozatokat/ fordulat tartomanyokat?
2013. márc. 8. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Manuális: kevesebbet fogyaszt, a fokozatok úgy váltakoznak ahogy te akarod

DSG: többet fogyaszt, gyorsítástól függően vált fel vagy le, viszont nem kell vezetés közben a váltásra figyelni, és ez a legjobb duplakuplungos automata.

2013. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most még ez neked nem opció,

de automatánál nem lesz visszeres a bal lábad pár év múlva!!

2013. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem max 1 literrel iszik tobbet az automata, en halottam hogy automata mercedes busz 2 literrel eszik csak tobbet mint a nem automata, akkor egy kiskocsinal kevesebb kell hogy legyen
2013. márc. 8. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a manuális váltóra szavazok
2013. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DSG a legjobb városba, ráadásul az nem eszik többet, mint a manuális, van olyan tipus, amelyben még kevesebbet eszik.
2013. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a mi automatánk 2 literrel kevesebbet eszik, mint a manuális típus
2013. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!