Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni mondjuk 1000000-1200000 ezer ft-re? Mondjuk egy IV-e Golf ami 2000-s évjáratu?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, benzin vagy dizel, fanatikus vagy esetleg nem vagyaz... Ha szereted szerelöhöz hordani az autódat, akkor vegyél német autót, ha nem szeretd, akkor vegyél japánt. Ha szeretsz drága alkatrészeket venni ha baj van, akkor vegyél tudbódizelt. A benzines lehet hogy többet eszik, de nagyrészt kifort technika. Az előző autóm egy toyota corolla volt '98as, sose volt vele gondom, pedig aztán 170ezer kmel adtam el. Most egy vw borám van, lényegében golf4es szedán...rengeteg gond van vele, de szeretem, tetszik a formája. Meg ha gond is van vele, nem érdekel,mert szerelő vagyok:-D. Az a jó a mai autóknál, hogy előre lehet tudni hogy mikor mi fog elromlani rajtuk, pl a fábiákon 50ezerkm körül biztos hogy gyújtótrafócsere lesz(benzines 1.2), a 2literes diesel BMWken 140-150ezer km környékén tuti hogy adagoló csere. Ezeket így tervezték, mondjuk úgy hogy tervezett hiba. Olaszokat nem ajánlom,az összesnek nagy xar a villamosági része.

De ajánlom a totalcar.hu-n a népitélet című részt, olvasgasd nyugodtan.

2008. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézi a japán gyártók autóit is, Honda, Mazda, Toyota és a többi nagyon megbízhatóak, érdemes átgondolni. Vásárlás előtt mindeképp át kell nézetni az auót egy szerelővel.
2008. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben egy VW GOLFT-ot vennék, egyrészt strapabíró (elvileg) meg kevesett is fogyaszt (elvileg)
2008. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!