Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden téli ablakmosó folyadék...

Minden téli ablakmosó folyadék kék?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem!! én tescoba vettem lilát (Top Drive téli szélvédőmosó folyadék) de am láttam már zöldet is
2013. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a zöld az téli volt???
2013. márc. 15. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
nem volt hogy lilát és zöldet is vettem már téliből is :)
2013. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak amit kékre színeznek. Amúgy minden ablakmosó színtelen, víz van benne, etilalkohol, isopropyl alkohol, nagyok kis részben etilénglykol, szinező és illatosító anyagok.


A többi csak marketing: az emberek megszokták hogy a téli kék, valami hűvös illattal, a nyári meg sárga, narancs vagy zöld, gyümölcsillattal (és természetesen sokkal kevesebb alkoholtartalommal)


Ha ki lenne téve ugyanolyan beltartalommal a színtelen változat is, nem sokan vásárolnák meg ugyanazt a löttyöt színezetlenül.


(belegondoltál már, hogy az üdítőitalokat ki venné meg, ha nem lennének mesterségesen színezve?)

2013. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor fogalmam sem lehet mi van most benne ha zöld. Köszi a választ!
2013. márc. 15. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kíváncsi vagy akkor szedjél ki belőle, és dobd be a fagyasztóba.☺
2013. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gógyis megoldás utolsó kapod a zöld kezet :)
2013. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!