Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam képeket 2,3,4 hengeres...

Láttam képeket 2,3,4 hengeres simson blokkokról. Ezeken hogyan van megoldva például a benzincsap? Hogy kötnek egy csapra 4 csövet? Vagy a gázbowden?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy a szívató bovden, vagy akármi vagy a légszűrő, meg a gyújtás meg ilyenek, lehet felhozni pár dolgot, de valószínűleg úgy van megoldva mint egy gyárilag többhengeres motoron!
2013. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Felül bemegy egy bowden, alul kijön 2.

2013. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kötnek egy csapra 4 csövet?"

Hidd el, egy négyhengeres Simson-blokknál ez a legegyszerűbb, a többi munkával több baj van. T alakú, alumíniumcsőből készült elágazókat építenek be, azzal nagyon jól lehet 4 részre osztani a csövet. A gázbowdent is meg lehet oldani: például lehet készíteni egy konzolt, amit középen emel a gyári bowden, az meg 4 rövid bowdent emel.

2013. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Benzincsapból lehet felhegeszteni egyet a másik oldalra is, így a kettő együtt el tud látni 4 hengert...


[link]

2013. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a legkevesebb. Hidd el sokkal nehezebb összehozni a főtengelyeket.
2013. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyet láttam ETZ-ben is!Én szívesen kipróbálnám!

Egy ilyen többhengeres simsonnál nem hinném hogy gondot jelenthet egy osztott benzincsap.

2013. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem és gondoltam, hogy nem a legbonyolultabbra kérdeztem rá de ez merült fel bennem elősször.
2013. márc. 26. 09:32
 8/8 anonim ***** válasza:
itt a legnagyobb problémát talán a gyújtás okozhatja,bár ez attól függ hogy hány hengert raknak össze.
2013. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!