Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lincoln Navigator motorját...

Lincoln Navigator motorját vissza lehet kicsit butítani, hogy átlagosan 3-4 literrel kevesebbet egyen?

Figyelt kérdés
Rengeteg függ a lábtól is tudom, nem szoktam sportosan/tempósan vezetni. Az érdekel, a fenti lehetséges-e, illetve hogyan.

2013. márc. 26. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Bevállaltadneeeem? :D
2013. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
LPG-t bele, és kész.
2013. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Persze, toljad, vagy vontasd suzukival.
2013. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Sőt, ha lovakat fogok be elé, még takarékosabb lesz!



Este van, fáradt vagyok a tinédzserek pihent és teljesen fölösleges kommentjeihez, írjon már egy autószerelő, aki valóban ért hozzá, és nem csak unja magát.

2013. márc. 26. 23:07
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

2. vagyok


Most az LPG-vel mi bajod van? (autógáz)

Kevesebbet nem fog fogyasztani tőle, de olcsóbb, mint a benzin.

De a válasz a kérdésre nem lehet, vagy nem éri meg.

Csökkenteni kellene a löketérfogatot hozzá. Ezt csak úgy tudnád megcsinálni, ha a főtengelyt kisebb löketűre cserélnéd (ha van belőle), vagy ha perselyes a blokk, akkor egyedi perselyeket bele (amiknek kisebb a belső átmérőjük) + dugattyúkat hozzá. Ami megint nem olcsó, mert ugye V8-as van benne. De akkor pedig nem biztos hogy tökéletes lenne a hűtése a motornak.

Plusz mindkét esetben új motorvezérlő.


Ezért mondom az LPG. Kb 200-250-ből kijössz belőle, és mivel nagy fogyasztású az autód, elég hamar be is fogja hozni az árát.

2013. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

A lovak jó ötlet!

Egyszóval a válaszom: NEM!!!

Vegyél valami kisebbet, az majd kevesebbet eszik.

2013. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Második: nem neked szólt. :) Nem neked kellett volna magadra venned, de örülök, hogy kifejtetted bővebben!


Én valami sokkal egyszerűbbre gondoltam - valami fojtásra, esetleg chip-tuningra. Ha képesek feljavítani utóbbival a teljesítményt, gondolom lefelé is működik. Ilyesmi egyszerű, de eredményes módszer nincs?

2013. márc. 26. 23:25
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Jót nevettem a válaszokon.
2013. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kérdező, de te se voltál valami hűűű de okos, mikor megvettél egy nagy amerikai autót, amit fenn se tudsz tartani. Már a tankolás is nehezedre megy. Ha meg autószerelők válaszára vagy kíváncsi, hát keress egy autószerelő műhelyt, menj be és kérdezd meg mit lehetne csinálni.
2013. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Honnan tudod kedves mást megalapozott ok nélkül értelmetlenül lenéző válaszoló, hogy mim van? Pont, hogy vásárlás előtt szoktunk érdeklődni, nehogy valamibe belefussunk, amibe nagyon nem kellene!


De ne fölös dolgokkal foglalkozzunk már, hanem a kérdésre válaszoljon végre AKI TUD. Ha valamit nem tudsz, akkor ne írj, ennek ennyire egyszerűnek illene lennie... Nem akarok megbántani senkit, csak választ szeretnék már időrabló értelmetlen vita helyett.

2013. márc. 27. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!