Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen drágák a porsche...

Miért ilyen drágák a porsche autók?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a porsche autókat főleg ezt:porsche 911 turbo és cayman, szalonban kiba*zott drága, használtautó.hu-n ezek a típusok min.10 millió és még egy 1973-as porsche autó is 3 millió 200 ezer! (a használtautó.hu-n)

Miért? 4-5-6 évvel később esik majd az ára és ha igen akkor kb. mennyivel?

Úgy vennék majd egy jó porsche 911 vagy cayman-t de nem akarok majd hitelt fel venni! :(



2013. márc. 28. 19:56
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:

Mert ezek luxusautók.

Tehát közel sem érnek ennyit, de presztízsértékük van, ami miatt a többszöröséért adják és meg is veszik.

Illetve egy átlag autónál tényleg többet is érnek, mert nem annyira tömegcikk, kevesebbet is csinálnak belőlük, lassabban, de pontosabban és jobban dolgoznak az ilyen autókon.


És amúgy mindenki venne Porsche-t vagy Lamborghini-t vagy Ferrari-t, nem vagy egyedül, de csak nagyon keveseknek van rá pénze.

2013. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én is vennék porschet. Meg egy nyaralót a Balatonon, meg Olaszországban is, tetszik az az ország, de sajnos nincs rá pénzem
2013. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Amúgy a helikopterek is nagyon tetszenek
2013. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Most miért mondod hogy 10 millió?.D


[link]

2013. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Szép, csak dísznek kicsit drága, vezetni se lenne rossz
2013. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
4-es igen de ez már 10éves meg a boxter azért nem egy 911-es ! a porschének a nevét kell megfizetni meg azért ezek nem 80 lóerős "hétköznapi" autók.
2013. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
5-6 misiér 2003as 911-is van fent ami ugyanúgy néz ki mint a 2012es
2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Na ne mondd kérdező, én is úgy vennék egy Porsche-t, meg Budán egy fullos luxusvillát, de sajnos soha az életbe nem lesz annyi pénzem, mivel egy szar senkiházi csóró kis magyar vagyok.
2013. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Vannak olcsó porsche-k de én konkrétan a kerek lámpásra gondoltam: cayman,911 amik sajnos drágák!


Külföldön fogok élni és ha lesz nagy szerencsém,sok fizetésem és ha majd a feleségem vagy szüleim is segítenek akkor lesz egy ilyen kerek lámpásom: [link]


Hitelt nem vennék fel, de olyat lehet, hogy mondjuk van egy ilyen használt autó és a tulaj el akarja adni és azt mondom, hogy itt van x összeg és a többit részletekben havonta kifizetem?

2013. márc. 28. 21:28
 10/37 anonim ***** válasza:
Ha részletekben is fizetsz egy autóért, akkor mindenképp többet kell (jóval) visszafizetned. De Porsche-t nem fogsz így találni, mivel azokat eleve úgy árusítják, hogy akinek ilyen kell, az fizesse ki egybe, vagy pedig a tulaj nem olyan fos anyagi helyzetben van, hogy mindegy neki a részlet is, csak tudja eladni. Jön majd egy gazdag, aztán leteszi érte a teljes összeget, ennyi. Végy inkább olyan autót, amit egybe kitudsz fizetni, szerintem az sokkal büszkébb, mint egy hitelből vett Porsche, amit fenn se tudsz tartani. Ezek az autók gazdagoknak valók, nem a 100 ezret kereső csóró magyaroknak. Nézd meg ebben az országban hány Porsche van. Ha látsz akár 1-et is, nézd meg hánynak magyar a tulaja.
2013. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!