Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos belehajtottam egy...

Sajnos belehajtottam egy kátyúba, azóta fékezéskor kopog a jobb első kerék. Súlyos lehet a baj?

Figyelt kérdés
Megnéztem, és kézzel is megfogtam a féktárcsát, nem éreztem rajta semmi elváltozást.

2013. ápr. 8. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lengéscsillapító eltörött?
2013. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza, fotozd le a kátyút és a károd, megtérítik a károd! :)
2013. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: nem tudom, azon kívülről nem láttam semmit

#2: én úgy tudom, hogy csak akkor fizetik ki, ha a kátyúba hajtás után ott maradsz a kátyúnál és kihívod a közútkezelőt. Ha most így az eset után visszamegyek, valszeg már nem nagyon állnak szóba velem, ráadásul kívülről látható sérülés sem keletkezett a kocsin...

2013. ápr. 8. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: nem nagyon értek az autókhoz, nő vagyok :)

Csak tapasztalatból írtam, nekem pár éve volt egy ilyen esetem, akkor az első lengéscsillapítóm volt eltörve, az kopogott napokig. Mikor elvittem szerelőhöz azt mondták nagyon para volt hogy így jártam vele napokon át hosszú távokat, mert veszélyes.

Bár amikor a fékem tropára ment, annak is fura hangja volt, surlódott, meg kopogott. Lehet hogy az (is) eltört.

Vidd szerelőhöz, ha nem akarsz nagyobb bajt magadnak!

2013. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont most, pont ez hiányzott :/
2013. ápr. 8. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleg sok minden kopoghat.egy szerelohoz erdemes lenne elvinni az autot, mert nekem is most volt egy ilyen esetem es szinten azt mondta a szerelo, hogy nem szabadott volna vele menni, mert nagy baleset is lehetett volna belole.mindenkeppen nezesd meg.
2013. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha eltörött, és másnap visszamész a kátyúhoz, és csinálsz fotókat akkor azt nem fogják tudni megmondani hogy nem aznap törött el. Elkészíted a fotókat a kátyúról, és a sérült autóról, és kihívod a megfelelő emberkét hogy nézze már meg hogy mi történt a kocsiddal a szarom kátyú miatt.
2013. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg a 7-es válaszolónak! Egy próbát megér a dolog.
2013. ápr. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!