Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért a kocsiért akarok...

Ezért a kocsiért akarok kimenni Hollandba. Ti láttok rajt valami hibát?

Figyelt kérdés

A képek alapján?

[link]


2013. ápr. 30. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon látok hibát, de csak annyit tennék hozzá hogy, itthon is kapsz jó alfát ilyen árkategóriában [link]



szerintem felesleges kimenni érte, hisz a teljes papírozás, forgalomba helyezés sem 2ft.

2013. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért a kocsiért nem érdemes kimenni másrészt ami olcsó az mindig gyanús.
2013. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hollandia túl messze van ehhez az autóhoz, illetve ott rengeteg a víz és a tengerparton a sós pára, nem vennék onnan 7 éves autót a rozsda miatt.
2013. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért mennél ezért hollandba? Ilyen itt is van ennyiért.
2013. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jómagam meg még a helyedben azon is elgondolkodnék, hogy nem -e inkább egy 2.4, vagy 2.0 jtd, bár utóbbi kicsit drágább mert csak a fiatalabb példányok futnak vele.


Szerintem nagyon jó kis gép, de azt tudni kell h nehéz, és az 1.9 jtd nem mozgatja valami nagy fölénnyel a bódét.

2013. máj. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!