Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legmegbizhatobb tura motorok...

Legmegbizhatobb tura motorok 2000euroig?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy maximalisan megbizhato turamotort, korulbelui 2000eurot szannek ra. Szeretek motorozni, es hosszabb turakra is elmennek vele, konkretan, romania-csehorszag kozott ingaznek evi kb 4-6szor. ez kb 800 kilometer, kiszeretnem szurni azokat a gepeket amik ilyen nagy tavlatokban kepesek hirtelen lerobbani,es azis kriterium lenne, hogy autopalyan stabilan fusson es szukseg eseten legyen benne annyi szufla, hogy biztonsagosan lehessen elozni, es a folyamatos 120km/h ne viselje meg. Ajanlanatok nehany gepet? 400-750cm3 lenne nekem az idealis.

2013. máj. 17. 13:38
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, es hosszu uton legyen azert kenyelmes is, 175cm vagyok
2013. máj. 17. 13:40
 2/4 anonim ***** válasza:
600000ft-ért nem kapsz csak öreg vasakat azoknál meg bármi megtörténhet [link] [link] ezek talán jók lehetnek
2013. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom, enis banditra, vagy hornetra gondoltam. tapasztalatok rola?
2013. máj. 17. 15:34
 4/4 A kérdező kommentje:
esetleg fazer a sport touringok kozul meg, de enduro touring is szoba johet
2013. máj. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!