Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik gomb mire való a...

Melyik gomb mire való a GAZ-13 Csajka automata váltóján?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy a 3X a hátramenet és a H az üres, de ezek se boztosak. A maradék kettő közül melyik a drive és a másik mire jó ?

2013. máj. 27. 13:06
 1/6 A kérdező kommentje:
rosszul írtam "biztosak"
2013. máj. 27. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima Chrysler Imperial TorqueFlite automata valto,evekkel ezelott volt alkakmam vezetni egyet,azon N R L D jelzesek voltak a Neutral benyomasara kelt eletre a V8as
2013. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, én egy tesztet olvastam róla a neten abban így néztek ki az automata váltó gombjai a műszerfalon.

[link]

Lehet, hogy abban, amit te vezettél át volt alakítva a váltó, de a műszerfalon lévő gombokat szinte biztos, hogy cserélték, mindegy, azért köszönöm szépen.

2013. máj. 28. 07:49
 4/6 anonim ***** válasza:

az említett fokozatok ciril betűvel vannak, mint tudjuk...


ZIL elnökiben azt tudom, hogy ZIL motor volt(van) egy rögzítő(inkább neutrál) aztán tolat, és előre kettő..a sofőr nyomta a gombot a kellő időben...

..az első kb100km/h, a második pedig 180..ig..de a

kasztni majd négy tonna volt...


a Csajka az már finomított változat, de maradt a kétfokozatú félautomata(amit én ismerek)


a 3X az zh a H an N.. a többi előre.

2013. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abban szögletesek voltak a gombok,én nem kérdeztem gyári-e vagy sem,így is megcsodáltam,az öregúr egyébként is szűkszavú volt,emlékszem megkérdezte tőlem hogy érdemes-e nekem ilyen sok képet készíteni az autóról,pedig már akkor is telóval csináltam :)

Veterán túrán voltam egyébként szervizkocsin nyaranta,volt főnököm a klub elnöke.

2013. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Д - D Drive

H - N Üres

3X - R Hátramenet

T - L Lassú járat

2020. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!