Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 3 sebességes simsonom,...

A 3 sebességes simsonom, magához képest nagyon sokat fogyaszt,1km-en megeszik kb fél liter benzint. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
magához képest? egy V12-es 760i nem eszik ennyit... valahol folyik a benzined, talán nem zár el a tűszelep
2013. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Utána gondoltál mit írsz?

Akkor 100km.-en 50 liter a fogyasztása?

Valahol folyik, de azt nem lehet nem észrevenni, mondom én.

2013. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igy van, igy is lehet irni hogy 100km-en 50l.. Szerinted az nem sok? De sose mentem vele 2km-nél többet, mert be van épitve egy elég fucsa jármübe, tehát nem motorozok vele.
2013. jún. 1. 16:04
 4/6 A kérdező kommentje:
a benzin nem folyik..
2013. jún. 1. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos ami kell a jó fogyasztáshoz:tiszta légszűrő,kipufogó és jól beállított karbi.

Amiért sokat ehet még:rossz a karbiban valami,rossz főfúvóka van benne stb stb,kapd le a karbit állítsad be az úszószintet,a fúvókákat csak gyárit használj,a súertűt akaszd középre.Elméletileg nem szabadna ennyit ennie,de egyszer Én is robogóval megetettem elég sokat.

Kis segítség:

[link]

2013. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyit nem ehet még 100ccm sem úgy hogy ne köpje tele a gyeryát két pöffenés után! Az valahol nagyon folyik az útra akkor! Valószínűleg tűszelep nem zár,és a rá dugott cső levezeti az útra,ezért nem veszed észre.
2013. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!