Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam? Első...

Krisztinav kérdése:

Melyik autót válasszam? Első autó lesz, nulla vezetési tapasztalattal.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az alább felsorolt autókról? Ezek között vacillálok: Első autónak, kisvárosi használatra vásárláshoz, kiránduláshoz. Kisbabámat vinném. Fontos szempont volt a klíma és hogy kevés pénzből tudjuk fent tartani.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. jún. 1. 17:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%

Ezt, ez tökéletes lesz:

[link]

2013. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyenek közül bármelyik jó lesz. Keresni kell egy nem rommá tört, jó állapotút és rendesen át kell nézetni.

Én a Focusra és a Xsara-ra szavazok.

2013. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Polo vagy Focus.
2013. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Focus, Polo vagy Punto.

Polo apámnak volt, Punto a szomszédnak van, és soha semmi gondjuk nem volt vele. A Focus pedig közismerten jól sikerült autó. De mindenképp nézze át egy hozzáértő ember!

2013. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig érkezett válaszokat! Tudjátok esetleg tapasztalatból, hogy ezek közül melyiknek olcsó a fenntartása?
2013. jún. 1. 19:22
 6/13 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok. Említettem, hogy apámnak volt ilyen 3-as Polo-ja, mint amit linkeltél, csak nem Classic, hanem 5 ajtós.

Fenntartási költsége nem magas, tipikus átlagautó, de szerintem az általad linkeltek költségei nagyjából egy kategória lehet, egyik se drága (már a nagyobb kategóriás kocsikhoz képest).

2013. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És valyon fogyasztásban melyik a legjobb?
2013. jún. 1. 19:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Azonos méret/súly/teljesítmény kategóriában nem lesznek kiugró fogyasztáskülönbségek.
2013. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát azt olvastam pl hogy a punto és pl. a renault között a puntonak jóval kevesebb a fogyasztása...
2013. jún. 1. 19:45
 10/13 anonim ***** válasza:

A spritmonitor szerint a Punto 1.2-nek 6,52liter az átlaga, a Clio 1.2-nek 6,53 liter.

A kérdésben szereplő autók között amúgy nincs Renault :P

2013. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!