Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Brava 1.4 12V SX probléma...

Fiat Brava 1.4 12V SX probléma menet közben gondol egyet, és a vörös befecskendező lámpa felvillan, ilyenkor az autó megtorpan, és a szervó is elmegy.1-2 mp, és megy megint minden tovább. Valakit tudja hogy miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Folytószelepet szétszedtem kitakarítottam, lambdaszondát széthúztam,igy jártam vele egy ideig akkor megint nem csinálta,majd idő közönként megint elkezdte. Autószerelő ismerőseim ajánlották hogy a lambdaszondát huzzam szét,és nézzem meg hogy igy mit csinál.

#fiat brava leáll a motor #fiat brava gondok #fiat brava hiba #fiat brava folytószelep hiba
2013. jún. 2. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kiolvasnám ...

Ill élő értékbe kiraknék erre vonatkozó paramétereket..

Miért kell a szondát széthúzni ????

Meg ne haragudj ,nem lehet valami képzett szerelőd..

2013. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elsőnek a szondára gyanakodtak,de nem változott semmi. Én az injektorra gondolok,hogy dugulása van,és nem megfelelő a befecskendezés,álló helyzetben meg is áll,menet közben meg ugrik és megy tovább. de ez valószinü hogy nem állandó hibának veszi az ECU.
2013. jún. 3. 07:54
 3/3 Pet7 válasza:
Az enyém is most ugyanezt csinálja....megtudhatnám mit kellett cserélni a Tiéden h jólegyen?:)
2014. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!