Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel autóval pl télen hidegbe...

Dízel autóval pl télen hidegbe elakarok menekülni, akkor izzítás nélkül nem bírom beindítani?

Figyelt kérdés
tehát mondjuk van minusz 5 fok, és hideg a motor, akkor kell izzítgatnom és csak utána lehet beindítani? és elindulás előtt fontos melegíteni?
2013. jún. 6. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak "beugrottál egy percre a bankba", akkor jó eséllyel be fog indulni izzítás nélkül, de nem tesz neki jót. Ha sokan voltak előtted, akkor nem is fog beindulni meg ha egyből nyomod neki akkor a motor is könnyen kifekszik.
2013. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van rá esély, hogy nem fog beindulni

szereltess be állófűtést és akkor nincs gond

2013. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

volt már nektek dízeletek?


észre sem veszed indításnál, hogy dízel ... nem kell izzítani a mai személykocsik dízeljét

2013. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"volt már nektek dízeletek? "


1. vagyok. Volt. Nem egy mai darab volt (1992-es Charade 1.0TDI :))

2013. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
#4 na azt kellett :)
2013. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg most van. 2005-ös. Már akkor izzót, mikor a kulcsot a gyújtáskapcsolóba rakom és 6 fok alatti a hőmérséklet.

Indításkor semmivel nem indul be lassabban mint egy benzines.


Szerintem bármelyik autónak jót tesz ha kicsit hagyod melegedni és nem egyből taposod neki. De ha tényleg vészhelyzetben kell menekülni, engem ez érdekelne a legkevésbé.

2013. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de honnan akarsz te télen menekülni??
2013. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3


a családi autó egy 2012-es audi a6, annyira még nem elavult


és amikor megnyomom a start gombot, akkor felvillan az izzitószál led, és vár a rendszer 1-2 másodpercet, szóval azért szüksége van rá, vagy ha hideg van, 2-3-at

2013. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Inkább ne dízellel menj bankot rabolni!
2013. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem megyek sehova bankot rabolni, sosem volt dízel autóm, és nem tudtam hogy hogyan működik
2013. jún. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!