Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erdőn dolgozok és ugye sok az...

Erdőn dolgozok és ugye sok az eső és így sár van és simson s 50 nel járok melóba . Mekkora bütykös gumit bír át forgatni a sárban? Meg ha jól tudom a cross gumit nehezebben szúrja át a tüske?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Simson nem erdőjáró, azt tudnod kell hogy az 50-es crossokat eleve úgy fejlesztik ki hogy azért boldoguljon bizonyos mértékig a mocsárban, de egy segédmotort, többet fogsz tolni, mint ülve gázt húzni
2013. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Áhh, amíg ilyen sok az eső, old meg máshogy, el fogsz akadni. De a biztonság kedvéért menj el arra valamikor és nézd meg milyenek a viszonyok. Ha elakadsz, max visszatolod, de ha munkába tartasz így és akkor akadsz el, ki is rúghatnak, mert elkésel.
2013. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
erdei munkábol nm rúgnak ki mert maszeknál vagyok ;)szóval 6 ra járunk... csak láttam a másik kollégámén hogy nem akad el vele.... meg csak erdei úton megyek velem.... simson nem erdő járó akkor vegyél nekem egy KTM 525 EXC T :P
2013. jún. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!