Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a töltőről leszedett akksi...

Ha a töltőről leszedett akksi képtelen megforgatni a motort, plusz füst jön ki belőle, amikor terhelés alatt van (a szellőző csőből jön rendesen), akkor az akksi kuka?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
kuka
2013. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Aksit kukába nem dobunk mert környezetszennyező. Vidd be szépen egy MÉH telepre és még kapsz is érte pár100 ft-ot.
2013. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam kukába dobni, csak úgy, hogy akkor ennek annyi, ugye? Mert elég nehezen indított az utóbbi időben, aztán tegnap este felraktam tölteni, ma levettem, beraktam, meg se nyekkent. Lehet még más? Önindító, önindító relé?
2013. jún. 7. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Mérj rá az aksira, vagy ha nem értesz hozzá akkor vidd el egy autóvillamossági szerelőhöz. Ő megmondja neked hogy mi a helyzet, és lehet hogy még aksit is árul. Csak azért úgy menj oda hogy az akkumulátor árakkal valamennyire légy tisztában. Megéri megnézetni, mert egy aksi nem olcsó, és lehet hogy a töltőd a szar.
2013. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Füst jön belőle, mit kéne azon még méregetni? Vagy szerinted üzemszerű, hogy az akku füstől?
2013. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

# 5

Igazad van. Affölött elsiklottam. ☺

2013. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hozott ismerősöm akksit, bepróbáltuk, pöcc-röff, most vettem egy belevalót, este kiderül, h mi is a helyzet:)
2013. jún. 7. 14:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Pöcc-röff :)
2013. jún. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!