Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől vetemedhetett ki a...

Mitől vetemedhetett ki a hátsó lökhárító az autómon? Sérülés nincs rajt.

Figyelt kérdés
Renault thaliám van, megkímélt, garázsban tartott. A hátsó müanyag lökhárító kivetemedett 5-10milimétert oldalra és hátrafele mintha megnőtt volna. Sérülés nem látszik rajt, kéthete mikor lemostam akkor még nem volt gond. Vissza nyomkodni nem tudom.

2013. jún. 23. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem úgy jártál, mint én..megnyomták egy parkolóban, aztán kirugózott.sérülés nincs.
2013. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos Nagy válasza:

Kedves Thalias márkatárs!

Egy ízben egy motoros a sávon belül egy piros lámpánál elegánsan elém vágott, majd elinduláskor lábtartójával - ami a kerékjáratba beakadt, egyszerűen leszakította az első lökhárítómat. A borzalmas hangon túl szinte semmi baja nem lett, néhány ponton egy-két fül kiszakadt. Vissza pattintgattuk a számtalan fült, az utómunkát a karosszéria-lakatosom elvégezte. Ilyen melegben a tojáshéj-vékonyságú lökhárító látható sérülés nélkül képes deformálódni - aztán emlékezvén vissza rúgózni.

2013. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még jó hogy nem esett nagyobb baja az autódnak. Ráborul a motor és össze vissza karcolja.

Én is a napot-hőséget okolom, hogy ettől vetemedhetett meg, mert ha valaki nekiment volna, az meglátszana mégha nyomodás a festésen, vagy bemarás a műanyag csíkon.

2013. jún. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!