Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Susuki Swift csomagtartó...

Az új Susuki Swift csomagtartójába belefér egy összecsukott babakocsi?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy nagyon pici a csomagtartója...
2008. jún. 23. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Babakocsija válogatja, de szerintem elég necces...
2008. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem nem csak a csomagtartója pici. Nem igazán családi autónak használható szerintem. Főleg ha több gyerek van. Akkor inkább kicsivel többet szánnék autóra, és vennék egy nagyobbat.
2008. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem vegyél egy régebbi 3-as BMW-t.. Azért már tudsz venni annyiért mint egy új swiftet. 1998-2002 között nézz a használtautón, őersze ne fullextrás faberakásosat mert az 5milka. Vannak egész szépek kevés kilóméterrel, keveset is fogyaszt.
2008. jún. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
Nekünk új Swiftünk van, és nemrég vettünk babakocsit. A babakocsi hatalmas, de belefér a csomagtartóba, igaz a kerekeitki kell venni miután összecsuktuk. De ezzel meg is telt. Egy gyereknél még elég.
2008. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
91%
Nekem is swiftem van, és a nővérkém kisbabájának a kocsija, hát igeaz, nem a legnagyobb, de belefér!
2008. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vesznek fiatal családok, kisgyerekkel swiftet vagy ignist? Nem is lehet benne elférni, ha bepakolsz minden babacuccot... Inkább vennétek egy 82 lovas 1.4 es astra F-et... Sokkal nagyobb mint a swift és az SI motor repíti a könnyű kasznit. Jah és a csomagtartója nagyon nagy a swifthez képest.
2008. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Talán azért, mert egy egy használt autóba nem akar belevágni (teszem hozzá én sem tenném) egy új astra-ra pedig nincs pénz. Vegyetek nyugodtan suzuki swiftet, nekem is az van, olcsón kijöttem vele, jó a fogyasztás, és azért annyira nem kicsi, hogy ne férjen bele egy babakocsi, 5 pelenka, meg 2 cumisüveg.
2008. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a babakocsi... :DDD Szerintem nem! Bár még nem próbáltam. ;)
2009. febr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!