Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát ajánljátok...

Melyik autósiskolát ajánljátok Budapesten, és melyikeket érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, olyan kéne, ahol korrekt árak vannak, korrekt vizsgáztatók, stb. Nem húznak le, nem vernek át, át lehet menni elsőre is, stb...

2013. jún. 25. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno a non-stop autós iskolába jártam és minden rendben ment. Szinte minden variációra van megoldás.
2013. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majsai Autósiskola KFT


ismerem őket korrektek megbizhatóak és aránylag jó az ár is és náluk nincs apróbetűs rész ott anynit fizetsz ami a weboldalukon van.


Nagyon szerettem oda járni, sok jó oktató van és minden kategóriára lehet menni ! :)

2013. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ Budapest melyik részén laksz. Én pont ma kezdem a KRESZ elméleti oktatást az Ati autósiskolában. (Szentendrei út) Osztálytársam tél végén kezdte itt az egészet és két hete lett meg neki a jogsija, igaz, nem siette el a dolgot, mert mellette ugye még suliba is járt meg különórák, ilyesmi... De lényeg, hogy mindennel meg volt elégedve, jófej oktatót kapott, elsőre átment minden vizsgáján, úgyhogy nekem is ezt ajánlotta. Pont ma lesz az első elméleti órám. :)
2013. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezeket megnézem! XIV. Ker amúgy.
2013. júl. 17. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!