Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » JOGSI Olyat lehet, hogy ha...

JOGSI Olyat lehet, hogy ha már levezettem a kötelezőket a csigában, de 2x megbuktam, átmegyek valami kisebb autósiskolába, ahol nem a város közepén kell vezetnem, hanem kicsit könnyebb útvonalon?

Figyelt kérdés
Vagy csak úgy lehet sulit váltani, hogy lenullázódik a levezetett óráim száma?
2013. júl. 2. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet és nem is nullázódnak le az órák, de tök mindegy, mert a vizsga központilag szervezett, nem az autósiskola szervezi. Tehát a vizsga ugyan ott lenne, mint eddig ugyan olyan útvonalakon.


Kivéve, ha vidékre iratkozol be, akkor megúszhatod. De nem ezen fog múlni.

2013. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na én vidéken lakom, csak bejártam a városba, mert azt hittem, a csiga jogsi jó lesz nekem...

de az van, hogy nincs több pénzem, a jogsi viszont sürgős...


Köszönöm a választ!

2013. júl. 2. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána, hogy a körzetetekben hány vizsgaközpont van!


Lehet ahol most vizsgázol a fél megyéből oda irányítanak - ilyenkor semmi értelme máshova menni.

2013. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de erre elég kevés esélyt látok, mert ez a pesti oldalon van, én viszont a budain lakom...:)
2013. júl. 2. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
és szerinted a budai oldalon nem lesz olyan nagy a forgalom??
2013. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!