Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez így normális a motoromnál?

Ez így normális a motoromnál?

Figyelt kérdés
Az van hogy kis fordulaton olyan gyenge mint 1 babetta vagy még annál is gyengébb...de viszont ha nagyon pörög és amikor elér 1 bizonyos fordulatot akkor iszonyat erő van a kis 50 ccm deri sendába..egyébként nagyából még járatós.. ez normális?

2013. júl. 14. 01:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rezonátor van rajta akkor normális.
2013. júl. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50-es váltós motornál teljesen normális :)
2013. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első : előző blokkomal is ilyen rezonátor volt rajta és az mégsem ilyen volt..


másidik: a simson is váltós 50 es és az mégse olyan...


KÖSZÖNÖM MINDKÉT VÁLASZT!!!


tényleg olyan gyenge kis fordulaton max 30 al megy :))

2013. júl. 14. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
A Simsonnak nyomatékosabb a motorja, és nem pörög, csak 5-6 ezres fordulatig. A Senda meg elpörög 10 ezerig, és csak asszem 7 ezer felett érdemes tartani, mert azalatt tényleg olyan mint egy Babetta. Nem vagyok benne biztos de szerintem ebben van power szelep, és amiatt van, hogy egyből jön meg az ereje.
2013. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen..és még annyit kérdeznék hogy akkor ez nem árt neki ha 7 ezres fordulattal használom?? hogy erős legyen


megy a jó jel kössziii :))

2013. júl. 15. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, ezek birják a nagy fordulatot.
2013. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
viszont nem árt rendesen bejáratni mielőtt ekkora fordulaton jársz vele
2013. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
továbbra is várom a válaszokat..az eddigieket köszönöm.. :))
2013. júl. 17. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az ilyen 50cccm motorok legtöbb része ilyen. és nincs benne power szelep.
2013. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bezony, nincs power szelep. Ha lenne, akkor kevésbé viselkedne így. És teljesen normális. Minarelli AM6-os volt benne? csak mert az épp úgy viselkedik, ahogy leírtad. A legtöbb váltós 50-esbe az van. Amíg járatós, addig ne kínozd, és hidegen se. Szépen be kell járatni, és mindig bemelegíteni, amit én hanyagoltam, aztán 8000km után a fél motrot cserélni kellett. De ha jól bejáratod, és meleg a motor, akkor bírnia kéne ezt a fordulatot (azért ne menj vele kilométereket 75-tel teli gázzal, mert nem fogja megköszönni, de néha meg lehet járatni :) )
2013. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!