Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CRX. Mi a véleményetek...

Honda CRX. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Tetszenek ezek a gépek, legyen 1., vagy 2. szériás. Nem tervezek egyenlőre autót vásárolni, csak információkat gyűjtök.

Szóval. ha vennétek, akkor melyiket vennétek? Melyik motorral, miért? Melyik a "praktikusabb", stílusosabb?


Illetve néztem, hogy 1. gen CRX van 70 000 Ft-ért is, meg 1.000.000-ért is. Eddig jó, aranyközépút, vagy annak háromnegyede. Viszont a 2. gen. CRX-ek is vannak egészen 200.000-től 1.000.000 fölöttig. Miért? Melyik árban éri megvenni? (Ha tuning célból venném, és ha felújítás / városi használat céljából?)


Remélem érthetően fejeztem ki magam, ha nem, akkor kérdezzetek vissza nyugodtan. :D

Értelmes válaszokat "zöld kézzel" jutalmazok.



2013. júl. 14. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A világ egyik legjobb autója. En szlalomversenyekre használok egy 2.gent, 1.6 16v 120 le. Nagyon jo a motorja, 210-et megy autópályán, van mar bent vagy 200ezer is. A futómű is egesz jo, a kasztni szokott rozsdásodni a sárvedo íveken, amugy nem vészes. Szerintem jo választás.
2013. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első generációs tetszik. A legdrágább elég túlárazottnak tűnik, a legolcsóbbak nyilván bontószökevények.

Nekem ez pl. szimpatikus, őszinte a tulaj, a leírás alapján egész jól egyben lehet:

[link]


De ne ilyen legyen belőle: :)

[link]

2013. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!


A második linkben szereplő autón pislogtam egy párat, mire fölfogtam, hogy valami nagyon nem stimmel. :D

Tuning alatt ízléses, visszafogott átalakítást értek, nem ollóval vágott kartonlökhárítót. :)


További véleményekre, tapasztalatokra is kíváncsi vagyok még! :)

2013. júl. 14. 19:19
 4/11 Hyper26 ***** válasza:
100%
Vigyazz ezzel az autoval mert nagyon mennek.1.6 benzin es annyi a kasznija mint a trabante :-) kicsivel nehezebb.nem egy ismerosom allt fejre vele.brutal a gep...
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

" annyi a kasznija mint a trabante"

Ezt súlyra érted, vagy anyagösszetételre?


Egyébként köszönöm, még erősebben vonzodom irántuk! :D

2013. júl. 19. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell osszetorni... 935 kg a 2.gen
2013. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
száguldó koporsó.. de amúgy nagyon bejön :D
2013. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A száguldó koporsó megnevezés miért illeti? Hallottam már, de nem értem, hogy miért.
2013. júl. 19. 13:54
 9/11 Hyper26 ***** válasza:
100%
Persze hogy sulyra ertem a trabanttal valo osszehasonlitast.a szaguldo koporso pedig azert az a neve mert rengetegen halnak meg az utakon ilyen autoval.ezt a ,, remnevet" kapta.altalaban a fiatalabb korosztaly veszi mert olcso nem eszik sokat es megy mint a veszedelem.
2013. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahha, világos. Köszi. :)
2013. júl. 19. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!