Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elektronikával lehet a...

Az elektronikával lehet a gond? (Peugeot 306)

Figyelt kérdés
A fordulatszám ingadozik. Alapjáraton 2000-en pörög, menet közben pedig ugrál erőteljesen a mutató, akár 4000ig is. Van, hogy indításnál rögtön 4000-re pörög fel. Elég kínos, mert azt hiszik direkt csinálom, mert gyorsulni akarok vagy hasonlók, amikor piros lámpánál állok és bőg a motor vagy olyan, mintha nyomkodnám a gázt. Elég "süket" vagyok az ilyen műszaki dolgokhoz. (Nő vagyok.. :D..) Mi lehet a gond?
2009. okt. 20. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős szerelőhöz gurulj be. De csak olyanhoz aki vagy rokon vagy közeli ismerős mert különben úgy átvág ahogy csak bir.Vagy akkor vigye valami olyan férfi rokonod aki ért hozzá kicsit és akkor nemannyira vágják át talán.

Nekem az a szerencsém hogy a másodunokatestvérem autószerelő így benne megbízok.

2009. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik szonda, lehet, hogy több is, meg a számítógép szórakozik. Amúgy a francia autók híresek az elektromos hibáikról. Javaslatom, mint az előttem szólóé: vidd el szerelőhöz, mert elég nagy fogyasztást eredményezhet.
2009. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt végigjátszottuk egy 306-ossal, csak nekem néha annyira leesett a fordulatszám üresben, hogy le is állt az autó. Néha meg felpörgött, úgy hogy hozzá sem nyúltam. A napi km számlálód nem nullázódik le néha magától? Nekem ez is volt. A központi vezérlőegység szart be (elektronika), nem volt javítható. Ez kb. 5 éve volt, akkor lett volna 190 ezer bele a vez.egység (sagem márkájú). Milyen évjárat? A miénk 1999-es volt. Gyújtó kábel köteget cseréltettünk benne, így már tovább nem romlott a helyzet, de nem is javult. Ez 50 ezer volt akkor. Most hirtelen ennyi ugrott be. Én is csak az ismerős szerelőt ajánlom, a szakszervízekben nagyon átvágnak!
2009. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!