Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb kézi autómosó...

Melyik a legjobb kézi autómosó Budapesten?

Figyelt kérdés
Én szeretem mosni az autómat, de valamiért a kézi mosó után már aznap este is koszos lesz.. Meg cseppes meg mittomén. Pedig az összes programot ráviszem. Másnap pedig már baromi retkes. Mikor IMO-ba vittem gyönyörű szép lett és több napig nem volt rajta semmi kosz. De ezzel meg az a baj h nem én mosom a kocsit.. Pedig ez lenne a cél. Melyik a legjobb kézi autómosó?

2013. júl. 20. 12:03
 1/3 Sinead ***** válasza:
Talán nem mosod le rendesen, azért lesz koszos?
2013. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budapest külső..a budaörsi teszkó bejárata előtt van a legjobb kézimosó...digitális vezérlés, pénzváltó automata, baromi sok hely, cseppmentes öblítés...az én kocsim fekete, de hetekig tiszta utána. nem kell szárítani, törölni, mire hazaérsz, foltmentesen, gyönyörűen száraz...


ha beállsz a személyzet bepróbálkozik valamilyen mosó-lazító permet dumával, kis jattért...felesleges, nagyon jó a gép adagolása...lehet a sorrendet változtatni, kihagyni, stb...

2013. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JENKINS1 válasza:

Nekem egy 2014-es 535d BMW-m van!


Szerintem Budapesten a legeslegjobb autómosó a 13. Kerületben a Reitter Ferenc utcán van.


NaturCar Autókozmetika a neve, nem vízzel dolgoznak, hanem gőzzel, nekem mindig gyönyörűen megcsinálják. Telefonon szoktam foglalni, 06202313007 ez a számuk, nem tudom ide ki lehet e tenni, de legutóbb neten foglaltam és adtak amiatt kedvezményt: www.naturcar.hu

2018. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!