Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó sportautók?

Olcsó sportautók?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan sportautókat mondani amik 2 millió alatt vannak, és szállítható személyek száma legalább 4?

2013. júl. 24. 18:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
37%
BMW E46
2013. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg E36-ból egy nagyon pöpec 328i, vagy az M3-ak legalja, de abból jót nem kapsz ennyiért. 328i-nél még bőven maradna lóvé önzáró diffire, szépítgetésre.

Nem sok ésszerűbb választás van a BMW-nél, ha olcsó, sportos, használható utasterű autót akarsz.

2013. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Toyota celica

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


MITSUBISHI 3000 GT

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

A sima BMW mióta sportautó? Az M3-ból normálisat nem kapni 2 millió alatt, de még a hagyományosból is sok hulladékvas van 1.5miller körül.

Macilaci jókat írt. Még megtoldanám egy Opel Calibrával, kifogástalan, felújítottakat lehet kapni 1 és 2miller között.

2013. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Tehát a BMW nem sportautó, de Calibra, ami tulajdonképpen egy Opel Vectra, az az. Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem. :)

Igazi sportautóba nem férnek el négyen, és nem kapsz 2 millió alatt. Akkor már legalább hajtson hátul, és legyen sportos. -> BMW

A Celicák nekem is tetszenek, de nekem csak összkerekes kéne.

A 3000 GT úgy tudom elég fejlett, bonyolult autó. Horror lehet ennyi idősen fenntartani, és tuti, hogy az országban alig pár szerelő ért hozzá. Szerintem csak fanatikusnak ajánlott kategória.

2013. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Igaz ez sem kimondottan sport autó és sokaknak lehet hogy nem fog tetszeni a suzuki swift 1.6 sport de fiatal évjáratban kapható és az alkatrészek sem horor áron vannak hozzá.Ha nincs sok pénzed szervízelésre kérdező ez jó választás lehet attól hogy suzuki.


[link]

2013. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És attól hogy veszekedtek meg nektek nem tetszik amit én ajánlok nem kéne engem lepontozni!
2013. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Macilaci, ne panaszkodj mindig, ha lepontoz valaki. Így működik ez az oldal. A Swift Sport egyébként egész jó ötlet. Még mindig hátsókerékhajtás párti vagyok, de a Swift a nemzetközi sajtó szerint is nagyon élvezetes, és sokkal fiatalabb, mint az eddig ajánlott autók. Egyetlen hátránya, hogy nem túl erős, de a lényeg végülis az élmény faktor.
2013. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt kéne tudni hogy a sportautóra mitért a kérdező?Ha olyan kocsit keresel amibe 4 ember kényelmesen elfér ,erős motorja és sportos futóműve van akkor ezeket ajánlom:Alfa Romeo 156 Gta,BMW 330i,Ford Mondeo ST220,Subaru Impreza WRX.Ezekbe nyugodtan el lehet férni és elég sportos menetteljesítményük van.
2013. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mazda Rx 8
2015. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!