Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem nagyképűségből mondom, de...

Nem nagyképűségből mondom, de megtehetném hogy vegyek egy E90-es BMW-t de nekem az E46 mindennél jobban tetszik, gáz lenne?

Figyelt kérdés

Egyszerűen bolondolok a sedanért nyilván.:D a szürke lámpásért, a faceliftelt verzióért.:D szinte az utolsó sedan bmw, ami 'férfias erőt' sugároz.. a többi fara vlhogy összement :SSS


szerintetek hülyeség lenne venni egyet mert már leharcoltak és régiek, nem menő vele mutatkozni már stb. ?:/


2000 dízelben, 136 illetve 150 LE :D


2013. júl. 25. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Akkor most álljuk meg. A facelift után már nem volt adagolós dízel, így a 136 lovas kihúzva. Ha meg ennyire az E46 tetszik és van gempa is, akkor lőjj egy 330d-t. Nem eszik lényegesen többet ( még ezzel is bőven a 318i-320i fogyasztása alatt maradsz ), viszont ezek általában már jobban felszereltek. A BMWt majmoló kispénzű prolik sem hajtották ezeket.


De ez csak egy szubjektív vélemény.

2013. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az már nagy, de köszi.:D


szóval gáz lennék vele ?:P mert már régi szegény, érdemes ennyi pénzért ilyen öreg autót venni ?:D


kb 12-14éves :D

2013. júl. 26. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha van pénzed akkor nem gond ha fel kell ujjítani mások is csinálják azt hogy tetszik nekik egy régi autó amit meg vesznek pl 1 millióért és 5 misiből felújítsák szóval minden csak pénz kérdése.Ezt meg hogy így mutatkozni meg gáz egy autó soha nem értetem.Ha neked a régi BMW tetszik és van pénzed ráncba szedni akkor nincs miről beszélni.De semmivel nem menőbb egy új autó mint egy régi.Szóval ha te megteheted hogy vehetnél egy 15-20 millás BMW akkor nem lesz gond egy öreg BMW fel újítattása sem
2013. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:
61%

Nem nagyképűségből mondod, de a nagyképűség miatt nem vennéd meg azt ami tetszik. Hiszen már nem menő a régi....

Egy vicc vagy öcsém!


Vedd meg a régit és csináld meg olyanra amilyenre szeretnéd hogy tudj vele nagyképűsködni!

2013. júl. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igazatok van.:)


de akk ha van rá költve és látszik foglalkozva van vele, még lehet menő ?:D

2013. júl. 26. 09:58
 6/9 A kérdező kommentje:
komolyan megtehetném h sokkal újabbat vegyek, de nekem nem tetszenek az újabb bmwk.. egyik sem...... ez volt az utolsó IGAZI FÉRFIAS bmw :(
2013. júl. 26. 09:59
 7/9 Sinead ***** válasza:
Honnan veszed hogy nem menő? Az e46 egy gyönyörű autó ha vigyázva van rá. Ha komolyan ez a vágyad akkor vedd meg nyugodtan, de ne az árlista legaljáról válassz.
2013. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Hummer h3-at hülye gyerek, azzal majd megnéznek, de ne itt nyafogj.
2013. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most magadnak veszed az autót, vagy másoknak mutogatni? Az E36 tényleg szép. Szerintem vegyél belőle egy szép, megkíméltet. BMW-ben pedig nincs olyan, hogy túl nagy a motor, nem bánnád meg a 30D-t. Bár én biztos 330i-t vennék, mert nem szeretem az olajkályhákat.
2013. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!