Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem teker az önindító. Mi...

Nem teker az önindító. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
eddig azt csinálta, hogy nehezen indult az autó, mintha le lenne merülve az akku. amúgy az akksi jó, kipróbáltuk másik kocsiba stb. aztán néha meg simán indult, mintha semmi baja nem lenne, mostmeg megadta magát, nem indul, csak ha begurulok. ha próbálom indítani, ilyen fura hang jön, épp, hogy hallani valamit. mi lehet a baj? úgy tudom, ha az önindító megadja magát, akkor ilyen furcsa hangokkal kezdi, itt nem voltak ilyen furcsa hangok.valaki?

2013. júl. 30. 02:15
 1/6 A kérdező kommentje:
nem kerregett a hiba előtt
2013. júl. 30. 02:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, milyen megoldású..

Ha az akksi jó, és tételezzük fel, egészen biztosan kap feszültséget, az indítóáram is elegendő lenne, akkor bizony elfáradt...kiszerel, szétszed, javít, vissza, örül.


Vagy a csapágya megszorult, vagy a kefék elájultak, vagy érintkezési hiba. Ha túl lett erőltetve, az is károsodást okoz, a tekercs megsül...


szedd ki, és meglátod.

2013. júl. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bendix szétrobbant. Cseréld az önindítót, nem nagy tétel.
2013. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
DE még mielőtt szétbontanád az autót mérd ki az akksit hogy tényleg jó-e!!!
2013. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
másik akksival is ugyanez van. olyan hangja van, mint amikor fullra lemerül az akksi és alig hajtja meg, szal épp h lehet hallani valami hangot
2013. júl. 30. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen .nem volt hangja.1-2 hétig csak egyre lassabban forgatta meg a motort,aztán egyszer csak semmi.kicseréltem 10év után az önindítót.időnként azt is kell.
2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!