Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Riga Delta-ról vélemények?

Riga Delta-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy ilyen motort. Mi a véleményetek róla? Érdemes egy ilyennel elkezdeni a motorozást?

Mennyire megbízható ez a Riga (a régebbiekről nem hallottam sok jót)?

Alkatrészt lehet hozzá szerezni, ha kell?



2013. aug. 1. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már a tirisztoros riga, aminek köztudottan egy szar a kuplungja. Nem éri meg megvenni csak ha érdekel a típus, vagy mazohista vagy. Alkatrész nem nagyon van hozzá, ami van az is bontott.

Nekem Verhovinám (is) van. Hát napi használatra alkalmatlan, akármennyit törődsz vele. Viszont havonta egyszer jó érzés ráülni.

2013. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy 1977-es rigám van, volt hogy naponta használtam és defekten kívül semmi baja nem volt.

Barátomnak Riga 22-ese van(deltával megegyező a blokk kivéve a váltókar.Hiba nélkül használja nap mint nap.A kuplung tényleg nem a legerősebb de : [link] ezt megcsinálod és örök élet plusz 2 :)

2013. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!