Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri tuningolni vagy építsem...

Megéri tuningolni vagy építsem viszza full gyárira? Gilera Runner Építsem viszza full gyárira vagy menyen rá az athena henger? (Gyári alatt azt értem hogy gyári kipu stbb.

Figyelt kérdés

hy van egy Gilera Runnerem már kb 1,5éve megvan.

Most meglett fúrva kapott malossi görgöt,malossi rugokat,polini szijat,csapágyakat stbb..

Van rajta egy 17,5dellorto karbi,polini szivató meg egy Gianelli Revers kipu.

A kérdésem pedig az hogy tuningoljam fel de normálisan ?

vagy építsem viszza full gyárira???

Suliba járásra használom meg motorozni(megbizható)-legyen az lenne a lényeg..

Várom az ötleteket!!!


2013. aug. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted szilvás, vagy mákos pitét vegyek?
2013. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szilvásat!

de nézd meg nincs -e barack lekváros.

köszi a kielégitő választ.

2013. aug. 2. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha már költöttél rá egy csomót, akkor miért épitenéd vissza full gyárira?
2013. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Esprimo Mobile válasza:
Ha rendben a hengered minek lecserélni? Amíg jó állapotú szíjal és görgökkell viszi a 60-at én nem bántanám. Ha nem megbizható akkor keresd vagy kerestesd meg az okát és arra költsél. Inkább kirándulj, csavarogj többet vele vagy gyüjts nagyobb vasra. Én azért nem vagyok a kismotor tuning híve mert igaz hogy nagyobb végsebeséget és teljesitményt hozhatsz ki egy nagyobb hengerrel , de nem elég hogy sokba kerül de gyorsan szétveri a fötengelyed csapágyaidat ha 50-es hengerre vanak méretezve és a fogyasztása is csak növekedhet. Inkább legyen gyengébb a robeszom a szomszédénál, de vigyen el bárhova üzembiztosan. Nekem egy piaggio Liberty rst 4t-m van a ts mz mellett. 70 a végsebesége fojtás nélkül ,semmi tuning nincs rajta. Lomhább mint egy simson de mindig pöc röff és nagy gázzal ez is otthagyja a kocsisort a lámpánál, városban 50-el mászkálva 2,5-et eszik. A fos 125-ös mz-m 95-öt visz plusz kuka utast. Te pénzed arra költsd arra amit fontosabnak tartasz, nem itélem el ha tunigolsz, csak én kispolgári motoros vagyok, töbre becsülöm a megbizhatóságot a plusz paciknál (mint mz tulaj ez talán nem is csoda)
2015. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!