Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es TOYOTA AVENSIS 2. 0...

2002-es TOYOTA AVENSIS 2. 0 D-4D vagy 1999-es VOLKSWAGEN PASSAT IV Variant 1.9 TDI Comfortline a jobb választás? Fogyasztás-megbízhatóság és általánosságban.

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pont 2002es toyota avensis 2.0 d-4d van. Fogyasztás vegyesbe 6 liter körül van, megbizhatóság, hát van benne 350E km, eddig annyi baja volt hogy az egyik fényszóró kiégett. Cserbe nem hagyott még, pedig voltunk már vele spanyolországba is 2 éve.
2013. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Avensis, nem is kérdés..
2013. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem passatom van. Ha talàlsz olyat ami nincs megölve nagyon jó autó.És a Vw eknek még 10 évesen is van preztis értékük az emberek szemébe. Én a Passatra szavazok.
2014. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan ember mondja, hogy van presztízs értéke egy 10 éves passatnak, aki még leírni se tudja (1999es az 15 éves amúgy és 0 az emberek szemébe a presztízse). Még mindig azt mondom:avensis
2014. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves elöttem szoló! Telefonról írok ugyhogy becsuszik a helyesiràsi hiba. Te tipikussan olyan ember vagy aki ugy probàlja erősíteni az igazàt , hogy közben màst hülyének titulàl! Nekem egy 2009 es passatom van elötte egy 2001 es passat boldog tulajdonosa voltam. Nem szolom le az avensist csak nem ugyanaz az értéke az emberek szemében. Azèrt mert a többség pont olyan mint te, akaratos lehülyéz mindenkit akinek màs a véleménye.
2014. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze nem ugyanaz az értéke mert a passat drágább ezt mindenki tudja, de hogy presztízse lenne egy 15 évesnek ez egyenesen vicc.
2014. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy ha pl megállsz valahol mondjuk kitenni valakit előbb rádudálnak egy avensisben mint egy passatban!
2014. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!