Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoromnál az alábbi hiba...

Motoromnál az alábbi hiba jelentkezik, mikor gyorsan lefékezek, akkor leesik a fordulat és leáll a motor, ezután újra be kell indítanom? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Tegnap is kb 30al mentem amikor lefékeztem, és le is állt a gép, Piaggio nrg a motor ha számít valamit
2013. aug. 4. 15:12
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
Lehet hogy hülye kérdés de behúztad a kuplungot?
2013. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez sima robogó, tehát kulcsot elfordítom, gázt húzok majd be az önindítót és megy is

Nincsen rajta kuplung

2013. aug. 4. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

De van kuplung, csak nem te kezeled :)


Amúgy szerintem karburátor probléma lesz. Rosszul van beállítva.

2013. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét. Nekem injektoros motornál jelentkezett ez a probléma, nem igazán tudtam vele mit csinálni, de megszokható. Mielőtt az alapjárat környékére leesik a fordulat, adj egy kis gáfröccsöt, és nem kéne, hogy leálljon (meleg motornál). Ha karbis a géped, egyszerűbb a dolog: Kicsit emeld az alapjáratot, és megszűnik a probléma.
2013. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!