Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjárót vennék! De melyiket...

Terepjárót vennék! De melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

az alábbi szempontok lennének fontosak:


-alacsony fogyasztás (légyszi írjátok hogy kb mennyi a fogyasztása az adott járműnek :))

-5 személyes

-viszonylag pakolható csomagtér

-nem a legújabb csúcsmodell inkább régebbiek érdekelnek (körülbelül évjárat 1990-2000-es évek eleje, persze lehet ettől régebbi is :D)

-elsősorban benzines


nem családi, nagy autó kéne de kicsit nagyobb érdekelne mint egy suzuki samurai, lehet esetleg pick up is. SUV annyira nem érdekel, mivel terepre is és közúton is használnám vegyesen.

ár is érdekes lenne, egy óvatos 1 millió a plafon :P



2013. aug. 5. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lada Niva. Terepre nagyon jó, de viszonylag sokat eszik.
2013. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terepjáró alacsony fogyasztással, jó vicc.
2013. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2013. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Vitara 5 ajtós 1,6/16V, 8-10l a fogyasztása és még csomagtér is van. Benzinesben nem igazán találni kisebb fogyasztásút ekkora kasznival.
2013. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért normális állapotút csak régebbiből kapsz. A benzinest felejtsd el, ha nem Samurai méretű kocsit akarsz. Ekkora kasztniknál már csak a dízel jöhet szóba, ha a fogyasztás is számít. Én még így is be fognak nylni 9-10l-ert, ha óvatosan közlekedsz, és még többet, ha terepezel. Én a Mitsubishi Pajero-kat ajánlom. Régen ők voltak az úttörők a terepjárók terén. Van belőlük rövid változat, azokat keresd.
2013. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pajero, vagyis L200-at vezetek. 8liter. 2.5 tdi

Terepen jó gumival rendben van.

280ezer km alatt komoly gond nem volt vele.

Nagy csomagtér, szűkebb hátsó tér. Magas, nehezen fordul, de szeretem. 110-120 nál is jól fogyaszt, igaz akkor már kicsit hangos.

2013. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

akkor a benzines elfelejtve, de tényleg annyival kevesebbet fogyaszt egy diesel mint egy benzines ? mert a pajero-t néztem, a frontera-t meg terrano-t és azok nem annyira nagy dögök egy terepjáróhoz képest :) mondjuk a niva se, az méretben jó lenne akár :)

2013. aug. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!