Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tehetem-e a vizsgát automata...

Beltazor91 kérdése:

Tehetem-e a vizsgát automata kocsin, ha a 30 kötelező órát manuálisan csináltam?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha tudsz manuális vezetni, akkor miért vizsgáznál automatán? Annak ugyanis az a következménye, hogy korlátozás lesz a jogsidban, tehát csak automatát vezethetsz.

Úgyhogy vizsgázz le manuálissal, aztán azt vezetsz utána amit akarsz.

2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kár lenne, ugyanis beleírják a jogsiba, hogy automata sebváltós autón vizsgáztál, és csak azt vezethetsz majd.
2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kuplunggal még vannak gondjaim, és automata kocsim lesz. jó nekem a korlátozott is, csak legyen meg.
2013. aug. 7. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésnek mi értelme van?
2013. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
levezettem 30 óra kötelezőt manuális kocsin, megtehetem-e azt, hogy automatával tegyem a forgalmi vizsgát? ( annak tudatában, hogy így korlátozott jogsit kapok)
2013. aug. 7. 22:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Az oktatód a manuális sebességváltóval felszerelt autó vezetésére tanított.
2013. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Úgy látom megkezdődött az elamerikásodásunk :D
2013. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
És ha majd úgy hozza a sors, hogy manuálisat kell vezetni? Akkor majd nem vezetheted, mert a Magyarországon lévő kocsik kb. 5%-ra érvényes a jogsid.
2013. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, buta döntés meghozatalára készülsz. Saját kocsid lehet automata lesz, de biztosan kell majd manuálisat is vezetned. Mi lesz pl. ha kölcsönözni kell egy kisteherautót? Azokból nem fogsz automatát találni.
2013. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

butaság, csak magaddal csesznél ki. amúgy nem, ugyanazon vizsgázol amin tanítottak. esetleg félúton átmehetsz.


meg mi az hogy vannak gondjaid? azért vagy ott hogy megtanulj vezetni! aki a még kuplungot sem tudja megtanulni utcára se engedném ki...

2013. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!