Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 125-ös sportmotorom,...

Van egy 125-ös sportmotorom, megvétel után lecsúszott egy vízcsöve, megégett a hengerfej tömítés (egy gumi O gyűrű egy, a hengerfejbe mart nútba fekszik be), és nem találok hozzá gyári készletet. Mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Paszta,de a legjobb lenne egy új tömítés.

Milyen motor egyébként?

2013. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van pontos méret, akkor én tömítésgyártóval venném fel a kapcsolatot: legtöbbször nem ilyenek ugye a hengerfejtömítések, de tanácsot biztosan tudnak adni, hogy milyen O-gyűrű bírná a feladatot.


Szóval amit én javasolnék: google-ban keress rá a "hengerfejtömítés gyártás 'lakhelyedhez legközelebbi város neve' " kombinációra.

2013. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy Cagiva Freccia C9-ről van szó. A pasztát próbáltam de nem soká bírta. A klingerit addig se. Köszönöm, rákeresek.
2013. aug. 20. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy egy normál O gyűrű volt-e vagy valami spéci anyagból készült?

Ha normál akkor irány egy csapágybolt a pontos mérettel. Aztán ott jó eséllyel tudnak segíteni.

2013. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy négyzetes keresztmetszetű, viszonylag kemény fekete gumigyűrű volt.
2013. aug. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!