Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S Skoda fabia 1.2 mpi...

S. O. S Skoda fabia 1.2 mpi kigyulladt a műszerfalon a motorral kapcsolatos sárga ikon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2000res évjárat ha jól emlékszem,1.2 es 3 hengeres mpi motoru skoda,már volt ilyen,akkor valami alapjárati vákumcső szakadt el,orvosolva lett.de most csak úgy durva esős időbe autópályán kivillant ausztriában és nem érzékelek semmi hibát de félek vele így közlekedni nehogy megálljon.mi lehet?szezon munkán vagyok nem beszélek jól németül salzburg mellett.tippek ötletek?

2013. aug. 20. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt igy nem lehet megmondani. Sok minden miatt világithat. Ki kell olvasni belőle a hiba kódot számitógéppel.
2013. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent jelezhet, de nem kell megijjedni. Pl. egr szelep, de ez csak egy példa. Mert annó opellel nekem épp az volt, 5000-ért kiolvasták és semmit nem értem vele. Szintén fordnál sárga lámpára kiírt egy baromságot a számítógép, de azt legalább ingyen olvasták ki. Esős időben, valami beázott és okozott egy pillanatnyi "elmezavart". Akksisaru le, ha előjön újra esetleg kiolvastatod.
2013. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2000 es évjárat lehet, MPI is, de akkor nem 3 hengeres és nem 1.2 es. Ha 3 hengeres és 1.2 es akkor HTP. De akkor min 2003 as
2013. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!