Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék autót bérelni...

Hol tudnék autót bérelni viszonylag olcsón 1 napra sürgősen? (10 000 ft környékén,1-es BMW kategória)

Figyelt kérdés
Ajánljatok autókölcsönzőt akinél lehet ennyi időre bérelni kedvezően légyszi. Nagyon köszönöm! :)
2013. szept. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Szia bocs hogy írok mert a kérdésre nem tudom a választ de csajozni kell mi :P már csak azért gondolom mert egy bmw-t akarsz bérelni??
2013. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondolod komolyan.... Ennyiért max valami kommersz népautót kapsz, plusz fizetned kell mellé 30-100e Ft kauciót.
2013. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Spec nem csajozni kell, meg csak kategóriát mondtam... Nyílván 100-150k kaució +benzin +extraköltségek mellett gondoltam, nem összesen 10 000-em van az autóra... Tényleg csak annyi, hogy ilyen rövid távra hol lehet kedvezően bérelni?
2013. szept. 5. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor rövid és tömör választ adok a kérdésre:

S E H O L !

2013. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!