Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet az, hogy a motorom...

Hogy lehet az, hogy a motorom egyszer ennyit fogyaszt, máskor annyit? Bővebben lent

Figyelt kérdés
50 köbcentis motorom van, egy derbi gpr 6 debességes, 98-as, tavaly nyáron történt hogy győrből keszthelyre kb hasonló üzemanyagárak mellett 1300ft-ból ejutottam (kb. 135km) idén nyár végén pedig megdöbbentem amikor Debrecenből Egyekre (oda-vissza szintén 135km) egy tank benzinem (6,5l) cseppek híján, de nem volt elég! hogy lehet ez? a motoron annyi változás van hogy kapott egy új ugyanolyan hengerszettet a télen, de utána ugyanúgy keveset fogyasztott, ami még közre játszhat hogy a láncom igen rossz állapotban van! de ez ennyire befolyásolná a dolgot?
2013. szept. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a műsodik úton viharkabátban voltál akkor ne csodálkozz.

Ellenszél, hátszél ez biztos beleszól.

2013. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyan az a felszerelés, útminőség, hőmérséklet stb!
2013. szept. 10. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hőmérséklet nem egyenlő sem az ellen-, sem a hátszéllel.
2013. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam, közel azonos viszonyok között tettem meg a mindkét esetben a 135km-t, és egyszer 3, másikszor 6,5 literbe került
2013. szept. 10. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Hengerszett bejáratását ugye türelemmel csináltad, nem úgy, mint a vadbarom?... mert ha az első szakaszon húztad a fülét, akkor annak most fizeted az árát.
2013. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!