Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer 1.6 benzin...

Mitsubishi Lancer 1.6 benzin (azaz nem sport) fenntartására lennék kíváncsi, akinek van, mennyi az annyi?

Figyelt kérdés
Avagy a fogyasztást olyan 8 körül saccolják átlagban, de alkatrészárak? Mennyire költséges fenntartani egy ilyen autót? Rozsdásodási hajlam? Bombabiztosnak mondják, de ha valami elromlik, vagy elkopik, akkor arra költeni kell ugye, de konkrétan mennyire kell számítani hibásodásra, kiadásra?

2013. szept. 10. 21:57
1 2
 11/11 guszti709 válasza:
Nekem a jelenlegi 1,6-os lancer a hatodik Mitsum! Volt amelyikkel 650 000km-t tettem meg a legutolsóval pedig 532 000-et és még odaadtam továbbszolgálni a menyemnek óvodai járatnak! A jelenlegi 1,6-os sportbackal 1200 km-t mentem,de jók az első benyomásaim,hiába,valahogy úgy érzem hozzámnőtt ez a márka!:-)
2014. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!