Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa c autón hogyan...

Triack kérdése:

Opel Corsa c autón hogyan kell kicserélni az első helyzetjelzőt és a hátsó rendszámtábla világítást?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöl:műanyag kupakot lecsavarod,alatta van a foglalat,5w-tos üvegtalpas izző kell bele.Ugyan ez az égő megy a rendszámhoz is,a műanyag pöcköt megnyomod csavarhúzóval,és már hozzá is fértél.
2013. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jobb elsővel szerencséd van,a balosnál sajnos kevés a hely,és összekaszabolod a kezed,hacsak nem veszel fel vékony kesztyűt.. :)
2013. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sikerült kicserélnem. Az lenne még a kérdésem, hogy milyen tipusú izzókészletett kellene vennem hozzá, hogy mindenből legyen itthon tartalék ilyen esetre. 2001 es évjáratú 1.2 es.
2013. szept. 14. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
H4-es. Így kell kérni. Abban minden típusú izzó és biztosíték benne van ami egy C Corsához kell.
2013. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem képen egy ilyen h4 es készletet, de nem hasonlítottak rá az izzók amiket a kocsiban láttam. Lehet, hogy a kép volt rossz? Szervízkönyvet vagy valami szerelési útmutatót honnét tudok letölteni? Az opel oldalán már csak A d corsa van.
2013. szept. 14. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus,nem jól írtam! H7-es. :)


[link]

2013. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!