Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 1994es Opel b...

Vettem egy 1994es Opel b corsát, de sajnos a drága benzin miatt nem tudom mindennap használni, múltkor is nehezen indult el mert 1 hetet nem mentem vele, ez így mennyire káros a kocsinak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 10:08
 1/4 Dörmögő ***** válasza:
A kocsinak nem káros ha áll pár hetet. Maximum az aksi merülhet le, azt időnként érdemes feltenni tölteni.
2013. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ha 1 hét után nem indult el, akkor az az aksi már nem lehet túl jó állapotú.
2013. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haveromnak van egy régi kocsija, amit ritkán használ, neki 1 hónap után még be szokott indulni, 2 után már nem.
2013. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beindult az 1 hét után csak nehezen.Friss jogsim van és dieseles autón tanultam,ez meg ugye benzines párszor már le is fullasztottam,nem akarom tönkre tenni egyböl már az eleén próbálok vigyázni rá amennyire tudok
2013. szept. 17. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!