Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia probléma? Többi lent!

Skoda fabia probléma? Többi lent!

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni. Az autóm 3000 fordulatnál valamiért leszabályoz! Néha úgy indul, hogy nagyon gyenge és nem pörög tovább 3000 fölé! Kicsit rángat is! Eleinte csak kb minden 10. indításra csinálta ezt, viszont mára már majdnem csak így indul! Elvittem 5!!!! szerelőhöz és mindegyik mást mond. 2 helyen rádugták a számítógépet és azt írta ki, hogy vezérlés hiba! Az egyik szerelőnek ezt mondtam és ő azt mondta, hogy volt nála is egy ilyen fábia ami ugyan ezt csinálta és ott is vezérlést mutatott a gép. De a végén kiderült, hogy üzemanyag szivattyú! Az alapjáratom viszont nyíl egyenesen 800-as fordulaton van! Gondolom ha vezérlés lenne akkor ingadozna azért. Az üzemanyag szivattyúm végig 3 bárt nyom, szóval ez is kizárva! Felső holtpont jeladó cserélve, ugyan olyan sz*r maradt! Ja meg ha vezérlés lenne akkor nem csinálná azt, hogy egyszer jó egyszer nem!

Valamelyik szerelő az mondja hogy szelepekkel lehet a baj! Viszont mindenhol azt mondták, hogy ha megveszik az alkatrész és nem az a baja akkor is ki kell fizetnem mert ők sem tudják pontosan mi a baj! Ha esetleg találkozott már valaki hasonló problémával az leírhatná, nagyon megköszönném! Egyébként: Skoda fabia 1.2 12V 2005 évj. BME motorkód! Előre is köszi!



2013. szept. 19. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

tesó,én már rég beálltam volna vele egy Skoda márkaszervízbe,

-nem muszáj ott megcsináltatni az autót,de a hibát leginkább ők tudnák megtalálni,

2013. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!