Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik azt mondják egyből...

Akik azt mondják egyből forgalomban vezettek/pár rutin óra után (de rutin vizsga nélkül) azok hazudnak?

Figyelt kérdés
Sokan azt válaszolják néhány vezetéssel kapcsolatos kérdésre hogy első rutin óra után már forgalomban vezettek mert annyira jól ment nekik,ez igaz?Én ilyenről még nem is hallottam,illetve szerintem rutin vizsga nélkül nem is szabadna kimenni városba vezetni.
2009. nov. 9. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A rutin pályára már első alkalommal is nekem kellett volna vezetnem át a fél városon, de akkor még azt se tudtam, hogy melyik a gáz meg a fék. Visszafele viszont már nekem kellett jönnöm :) (Persze segített az oktató, én majdhogynem csak a kormányt forgattam)
2009. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem nagy dolog... engem az oktatom meg az elso ora elott kivitt a varos szelere, es mondta h vezessek el a kovetkezo faluig, meg vissza... pedig akkor meg alig tudtam valtani, de mondta h mit hogy kell... es aztan a rutinpalyara, meg vissza is mindig en vezettem
2009. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én még azelőtt vezettem az oktatóval,hogy kivitt volna a rutin pályára. azt mondta ez azért kell, hogy megtanuljuk a váltogatásokat és ne a rutin pályán szerencsétlenkedjünk, ahol rajtunk kívül mások is szeretnének vezetni.

így vezettem egyik falutól a másikig, meg egy nagyobb városban, de annak csak a ,,szélén". Kis forgalom volt, mert este mentünk. De még ezek előtti órákon megmutatta az oktatóm a pedálokat, csúsztatott kluplungot. Utána volt ez a hosszabbb vezetés, utána órákon pedig rutin pálya.

Tehát igen ,én is vezettem városban, de nem azért mert olyan jól ment volna(szerintem olyan jól nem megy senkinek,még akik titokban földúton vezetnek,azok se tudják milyen forgalomban), hanem h a váltogatásokat megszokjam.

2009. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
konkrétan csak annyi ideg vezetsz városban amíg a rutinpályára kiérsz
2009. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan nekem úgy volt,hogy megkérdezte vezettem e már autót én mondtam igen és akkor kimentünk a városba,néhány körre utána a rutinpályára mindent megcsináltam kétszer hazavittem magam és mondta majd hív.egy hét múlva csörög a teló és mondta holnap készüljek mert vizsgázok.még megijedni se volt időm és már meglett.Mondjuk sokat segített az,hogy targoncásként dolgozom egy raktárban és a kis helyen forgolódás nem zavart.:)
2009. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor az első rutinórámra mentem kifele még nem én vezettem, de befele már igen. Utána szinte mindig magamat furikáztam a rutinpályára.
2009. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!